Каталог плитки Opoczno - фонова картинка

Каталог плитки Opoczno

КЕРАМОГРАНІТ GRES SOLID 2.0

КЕРАМОГРАНІТ GRES SOLID 2.0 1
КЕРАМОГРАНІТ GRES SOLID 2.0 2

Колекції КЕРАМОГРАНІТУ ТОВЩИНОЮ 2 см є ідеальним вибором для всіх, хто шукає міцну, стійку до пошкоджень та погодних умов керамічну плитку, що створить гарне, довговічне і безпечне середовище для вашого будинку або квартири. Завдяки її високим технічним та експлуатаційним параметрам, керамограніт 2.0 відмінно пройде будь-які погодні випробування на терасі чи балконі. Його також можна викласти як доріжки в саду, навколо будинку, як основу для альтанок і патіо, або як сходи зовні будівлі. Плити надзвичайно міцні - механічні пошкодження, дощ, сніг і град їм не несуть безпеки. Вам достатньо буде просто доглядати за садом, висаджувати рослини та обрізати кущі.

Колекція КЕРАМОГРАНІТУ 2.0 включає широкий вибір плитки для балкона, тераси або саду різноманітних кольорів від світло сірого до графітового, також бежевого та білого. Бо зрештою, важлива не лише довговічність, а й естетичний зовнішній вигляд, адаптований до конкретного дизайн проєкту.

Для всіх тих, хто шукає рішення, яку плитку вибрати для тераси чи балкона, найкращою відповіддю стане КЕРАМОГРАНІТ 2.0 від Opoczno. Пропонуємо вам ознайомитися з порадами щодо того, як самостійно укласти плитку товщиною 2 см на різних поверхнях.