Каталог плитки Opoczno - фонова картинка

Каталог плитки Opoczno

Керамогранітна плитка

Керамограніт – один з найміцніших і найвитриваліших оздоблювальних матеріалів сучасності, що поєднує в собі високу міцність кераміки та декоративні можливості граніту.

Склад керамограніту включає глину, кварцовий пісок та пігменти, які під високим тиском та температурою перетворюються на однорідну масу з високими експлуатаційними властивостями. Керамогранітна плитка ідеально підходить для внутрішнього та зовнішнього оздоблення приміщень, а також облицювання фасадів будинків.

Обираючи цей матеріал, варто звернути увагу на його міцність, стійкість до вологи та зносу, а також легкість у догляді. Це ідеальний варіант для облаштування кухонь, ванних кімнат, а також для облицювання підлоги на вулиці або в приміщеннях з великим потоком.

До того ж, керамограніт відрізняється великим вибором кольорів, текстур і розмірів, що дозволяє створювати різноманітні дизайнерські рішення.

Купити керамограніт популярного польського бренду Opoczno, який постачає плитку по всьому світу з 1883 року, підтримуючи незмінну якість та слідуючи найсучаснішим трендам, ви можете в нашому магазині.