Стильна ванна кімната з новою плиткою Opoczno

Ванна кімната – це приватний оазис і місце, де можна дозволити собі короткий час релаксації. Дизайн і стиль дуже важливі. Вашою ванною кімнатою будуть захоплюватись не тільки члени Вашої родини, але й гості, завдяки новим колекціям Opoczno.

При створені дизайну власних домівок ми зазвичай черпаєм натхнення від природи. Ми цінуємо благородні матеріали, такі як дерево і камінь, і шукаємо елегантні тканини з цікавими мотивами і в'язанням. Такий самий підхід використовується при виборі плитки для ванної кімнати. Ми, швидше за все виберемо той колір, малюнок і текстуру, що відображають чарівність природних матеріалів. Всі ці елементи можна знайти в останніх колекціях, що пропонує бренд Opoczno.

Колекції BLACK&WHITE та SOFT ORNAMENT були створені як відповідь на потреби найвимогливіших клієнтів. Природна краса дерева, каменю, а також елегантних шпалер і тканин надихнули нас на створення цих колекцій. Вони можуть перетворити кожну ванну кімнату в унікальне місце. Настінні плитки з наших нових колекцій для ванної кімнати - як базові, так і декори - доступні в форматі 20 х 50 см. Вони доповнюються підлоговими плитками традиційного формату 33,3 х 33,3 см в тій же кольоровій гамі. 

Створити дизайн ванної кімнати стає набагато простіше завдяки новим колекціям Opoczno, які підходять для створення унікальних композицій. Їх візерунки та кольорова гама були розроблені, щоб комбінувати елементи з різних колекцій. Завдяки сучасній, прямокутної форми і привабливим декорам, колекції підходять не тільки для ванних кімнат, а також для кухонь і віталень - говорить Opoczno Wiśniak, Opoczno бренд-менеджер.

НОВІ КОЛЕКЦІЇ ДЛЯ ВАННИХ КІМНАТ

Колекція Black&White оформлена в сучасному стилі чорного і білого. Атласна базова плитка доповнюється шістьма типами чорно-білих декорів із тонкими візерунками, квітковими мотивами і вишуканими прикрасами. Декорації можуть комбінуватись, створюючи композиції із неповторним шармом. Плитки з цієї колекції будуть пасувати до любого інтер'єру. Наприклад, ніжні візерунки будуть гарно пасувати до сучасних ванних кімнат, а квіткові орнаменти відмінно підійдуть до гламурних інтер'єрів.

Soft Ornament - це колекція плиток, що імітує тонкі візерунки вишуканої елегантної тканини. Матова поверхня базових плиток це досконалий фон для блискучою керамічної пасти. Настінні плитки пропонуються в білому та сірому кольорах. Серед декорів можна знайти квіткові мотиви та декори, які нагадують розкішні тканини.